logo logo
  • Projektowanie graficzne

    Grafika reklamowa i artystyczna, w tym wielkoformatowa, z przeznaczeniem do druku i na strony www.

Magia Designu

Kreacja wizerunku
Twojej firmy

Działam jako grafik i web designer. Stąd, najpierw wdrożę Twoją stronę www, a potem zająć się mogę dla Ciebie projektami graficznymi z przeznaczeniem do druku. Specjalizacje: logo, logotypy, wizytówki, banery, nadruki na gadżetach, ilustracje.

Gdy budować mamy Twoją markę od zera, najpierw zbuduję Twoją stronę internetową. Logo projektuję na końcu. Bowiem logo zgrać musi się idealnie nie tylko ze `stylistyką` Twojego biznesu, ale i ze stylistyką strony www.

Projekty logo

Profesjonalne projektowanie logo i logotypów - także z uwzględnieniem specyficznych wymogów prezentacji logo na stronach www.

Grafika reklamowa

Projektowanie grafik, w tym artystycznych, z przeznaczeniem na różnego typu nadruki reklamowe oraz do prezentacji internetowych.

Banery - druk, www

Projekty reklamowych banerów do druku, w tym banerów wielkoformatowych, projekty banerów Roll Up oraz banerów na strony www.

Ilustracja

Ilustracja artystyczna w klimatach onirisme, surreal oraz rysunek satyryczny kreską. Tusz, digital painting. Portfolio na Karolak Art.

Startujemy?

Pracujmy razem,
by stworzyć piękne projekty.

Będziesz mieć we mnie grafika do wszystkiego. Działam w środowisku projektów przeznaczonych do druku i webowym. Nowoczesne stylistycznie projekty graficzne. Wyróżniające się, bo o zacięciu artystycznym.
Pasja, zero sztampy.

Kontakt